KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13803199
nr 1380 3199
Etsningar
4 st, yttermått inklusive ram: 29x26-44x40 cm. Signerad
Kondition: 1 saknar glas
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 22 februari 2021
kl 19:18:05
100 kr
250 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr